0603-22NK
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 0603-22NK
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 22NH 700MA 190 MOHM
Dataark: 0603-22NK.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for 0603-22NK
Varenummer 0603-22NK Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 22NH 700MA 190 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5477 pcs Datablad 0603-22NK.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.071" L x 0.045" W (1.80mm x 1.14mm)
Afskærmning Unshielded Serie 603
Vurderinger - Q @ Freq 38 @ 250MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 0603-22NK TR 4000 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ceramic
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 250MHz
selvinduktion 22nH Højde - Siddende (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvens - Selvresonans 3GHz Detaljeret beskrivelse 22nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 190 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 190 mOhm Max Nuværende vurdering 700mA
Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
0603-24NK
0603-24NK
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 24NH 700MA 130 MOHM
På lager: 5043 pcs
Hent: 0603-24NK.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 27NH 600MA 220 MOHM
På lager: 6432 pcs
Hent: 0603-27NK.pdf
RFQ
0603-271K
0603-271K
Beskrivelse: FIXED IND 270NH 200MA 2.1 OHM
Hent: 0603-271K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 220NH 250MA 1.6 OHM