0603-24NK
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 0603-24NK
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 24NH 700MA 130 MOHM
Dataark: 0603-24NK.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for 0603-24NK
Varenummer 0603-24NK Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 24NH 700MA 130 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5043 pcs Datablad 0603-24NK.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.071" L x 0.045" W (1.80mm x 1.14mm)
Afskærmning Unshielded Serie 603
Vurderinger - Q @ Freq 38 @ 250MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 0603-24NK TR 4000 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ceramic
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 250MHz
selvinduktion 24nH Højde - Siddende (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvens - Selvresonans 2.8GHz Detaljeret beskrivelse 24nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 130 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 130 mOhm Max Nuværende vurdering 700mA
Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
0603-271J
0603-271J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 270NH 200MA 2.1 OHM
På lager: 4998 pcs
Hent: 0603-271J.pdf
RFQ
0603-221K
0603-221K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 220NH 250MA 1.6 OHM