0805-3N3K
Produkt oversigt
Varenummer: 0805-3N3K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.3NH 600MA 80 MOHM
Dataark: 0805-3N3K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for 0805-3N3K
Varenummer 0805-3N3K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 3.3NH 600MA 80 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3476 pcs Datablad 0805-3N3K.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
Afskærmning Unshielded Serie 805
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 1.5GHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 0805-3N3K TR 2000 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ceramic
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 250MHz
selvinduktion 3.3nH Højde - Siddende (Max) 0.060" (1.52mm)
Frekvens - Selvresonans 6GHz Detaljeret beskrivelse 3.3nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 80 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 80 mOhm Max Nuværende vurdering 600mA