0805-471J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 0805-471J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 470NH 220MA 1.7 OHM
Dataark: 0805-471J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for 0805-471J
Varenummer 0805-471J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 470NH 220MA 1.7 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5742 pcs Datablad 0805-471J.pdf
Type Wirewound Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
Afskærmning Unshielded Serie 805
Vurderinger - Q @ Freq 33 @ 100MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 0805-471J TR 2000 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ceramic
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 50MHz
selvinduktion 470nH Højde - Siddende (Max) 0.060" (1.52mm)
Frekvens - Selvresonans 375MHz Detaljeret beskrivelse 470nH Unshielded Wirewound Inductor 220mA 1.7 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 1.7 Ohm Max Nuværende vurdering 220mA
Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
0805-561K
0805-561K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 560NH 210MA 1.9 OHM