0805-8N2J
Produkt oversigt
Varenummer: 0805-8N2J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 8.2NH 600MA 120 MOHM
Dataark: 0805-8N2J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for 0805-8N2J
Varenummer 0805-8N2J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 8.2NH 600MA 120 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6310 pcs Datablad 0805-8N2J.pdf
Type Wirewound Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
Afskærmning Unshielded Serie 805
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 1GHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 0805-8N2J TR 2000 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ceramic
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 250MHz
selvinduktion 8.2nH Højde - Siddende (Max) 0.060" (1.52mm)
Frekvens - Selvresonans 4.7GHz Detaljeret beskrivelse 8.2nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 120 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 120 mOhm Max Nuværende vurdering 600mA
Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
0805-91NK
0805-91NK
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 91NH 400MA 480 MOHM
På lager: 2909 pcs
Hent: 0805-91NK.pdf
RFQ
0805-7N5J
0805-7N5J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 7.5NH 600MA 140 MOHM
På lager: 5838 pcs
Hent: 0805-7N5J.pdf
RFQ
producenter: Phoenix Contact
Beskrivelse: THERMOFOX HARD TOP CASE
Hent: 0805002.pdf
producenter: Phoenix Contact
Beskrivelse: CONN ACC MARKER STRIP UNPRINTED
Hent: 0805001.pdf
0805-821K
0805-821K
Beskrivelse: FIXED IND 820NH 180MA 2.35 OHM
Hent: 0805-821K.pdf
0805-821J
0805-821J
Hent: 0805-821J.pdf
0805-91NJ
0805-91NJ