0925R-122J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 0925R-122J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.2UH 247MA 730 MOHM
Dataark: 0925R-122J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 0925R-122J
Varenummer 0925R-122J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.2UH 247MA 730 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 63779 pcs Datablad 0925R-122J.pdf
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Afskærmning Shielded Serie 0925R
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 0925R-122J TR 3500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 1.2µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 130MHz
Detaljeret beskrivelse 1.2µH Shielded Molded Inductor 247mA 730 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 730 mOhm Max
Nuværende vurdering 247mA Nuværende - Mætning 247mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
0925R-124J
0925R-124J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 120UH 88MA 5.8 OHM TH
På lager: 36919 pcs
Hent: 0925R-124J.pdf
RFQ
0925R-122H
0925R-122H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1.2UH 247MA 730 MOHM
På lager: 38926 pcs
Hent: 0925R-122H.pdf
RFQ
0925R-121K
0925R-121K
Beskrivelse: FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM
Hent: 0925R-121K.pdf
0925R-121J
0925R-121J
Hent: 0925R-121J.pdf
0925R-104K
0925R-104K
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 51MA 16.8 OHM TH