0925R-123H
Produkt oversigt
Varenummer: 0925R-123H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 12UH 122MA 3 OHM TH
Dataark: 0925R-123H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 0925R-123H
Varenummer 0925R-123H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 12UH 122MA 3 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 49284 pcs Datablad 0925R-123H.pdf
Type Molded Tolerance ±3%
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Afskærmning Shielded Serie 0925R
Vurderinger - Q @ Freq 36 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 0925R-123H TR 3500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 12µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 35MHz
Detaljeret beskrivelse 12µH Shielded Molded Inductor 122mA 3 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 3 Ohm Max
Nuværende vurdering 122mA Nuværende - Mætning 122mA