0925R-471H
Produkt oversigt
Varenummer: 0925R-471H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 470NH 460MA 210 MOHM
Dataark: 0925R-471H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 0925R-471H
Varenummer 0925R-471H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 470NH 460MA 210 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 46719 pcs Datablad 0925R-471H.pdf
Type Molded Tolerance ±3%
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Afskærmning Shielded Serie 0925R
Vurderinger - Q @ Freq 41 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 0925R-471H TR 3500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 470nH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 220MHz
Detaljeret beskrivelse 470nH Shielded Molded Inductor 460mA 210 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 210 mOhm Max
Nuværende vurdering 460mA Nuværende - Mætning 460mA