0925R-471J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 0925R-471J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 470NH 460MA 210 MOHM
Dataark: 0925R-471J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 0925R-471J
Varenummer 0925R-471J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 470NH 460MA 210 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 69599 pcs Datablad 0925R-471J.pdf
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Afskærmning Shielded Serie 0925R
Vurderinger - Q @ Freq 41 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 0925R-471J TR 3500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 470nH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 220MHz
Detaljeret beskrivelse 470nH Shielded Molded Inductor 460mA 210 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 210 mOhm Max
Nuværende vurdering 460mA Nuværende - Mætning 460mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
0925R-473J
0925R-473J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 47UH 69MA 9.3 OHM TH
På lager: 38791 pcs
Hent: 0925R-473J.pdf
RFQ
0925R-472H
0925R-472H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 4.7UH 136MA 2.4 OHM TH
På lager: 42578 pcs
Hent: 0925R-472H.pdf
RFQ
0925R-393K
0925R-393K
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 75MA 7.9 OHM TH
Hent: 0925R-393K.pdf
0925R-472K
0925R-472K