0925R-473J
Produkt oversigt
Varenummer: 0925R-473J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 47UH 69MA 9.3 OHM TH
Dataark: 0925R-473J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 0925R-473J
Varenummer 0925R-473J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 47UH 69MA 9.3 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 38791 pcs Datablad 0925R-473J.pdf
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Afskærmning Shielded Serie 0925R
Vurderinger - Q @ Freq 44 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 0925R-473J TR 3500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 47µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 16MHz
Detaljeret beskrivelse 47µH Shielded Molded Inductor 69mA 9.3 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 9.3 Ohm Max
Nuværende vurdering 69mA Nuværende - Mætning 69mA
Relaterede produkter
0925R-472K
0925R-472K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 4.7UH 136MA 2.4 OHM TH
På lager: 84398 pcs
Hent: 0925R-472K.pdf
RFQ
0925R-474K
0925R-474K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 470UH 43MA 24 OHM TH
På lager: 37473 pcs
Hent: 0925R-474K.pdf
RFQ
0925R-471K
0925R-471K
Beskrivelse: FIXED IND 470NH 460MA 210 MOHM