0925R-822J
Produkt oversigt
Varenummer: 0925R-822J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6 OHM TH
Dataark: 0925R-822J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 0925R-822J
Varenummer 0925R-822J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 73183 pcs Datablad 0925R-822J.pdf
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Afskærmning Shielded Serie 0925R
Vurderinger - Q @ Freq 55 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 0925R-822J TR 3500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 8.2µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 53MHz
Detaljeret beskrivelse 8.2µH Shielded Molded Inductor 111mA 3.6 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 3.6 Ohm Max
Nuværende vurdering 111mA Nuværende - Mætning 111mA
Relaterede produkter
0925R-683K
0925R-683K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 68UH 61MA 12 OHM TH
På lager: 44012 pcs
Hent: 0925R-683K.pdf
RFQ
0925R-823J
0925R-823J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM TH
På lager: 33808 pcs
Hent: 0925R-823J.pdf
RFQ
0925R-821K
0925R-821K
Beskrivelse: FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM
Hent: 0925R-821K.pdf
producenter: Mill-Max
Beskrivelse: LOW PROFILE SPRING PIN
Hent: 0926-1-15-20-75-14-11-0.pdf
producenter: Mill-Max
Hent: 0926-0-15-20-76-14-11-0.pdf
0925R-683J
0925R-683J
Hent: 0925R-683J.pdf
0925R-822H
0925R-822H
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6 OHM TH
Hent: 0925R-822H.pdf
0925R-823K
0925R-823K