0925R-823J
Produkt oversigt
Varenummer: 0925R-823J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM TH
Dataark: 0925R-823J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 0925R-823J
Varenummer 0925R-823J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 33808 pcs Datablad 0925R-823J.pdf
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Afskærmning Shielded Serie 0925R
Vurderinger - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 0925R-823J TR 3500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 82µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 11MHz
Detaljeret beskrivelse 82µH Shielded Molded Inductor 59mA 13 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 13 Ohm Max
Nuværende vurdering 59mA Nuværende - Mætning 59mA