1210-223J
API DelevanAPI Delevan
1210-223J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210-223J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 22UH 224MA 3.7 OHM SMD
Dataark: 1210-223J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210-223J
Varenummer 1210-223J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 22UH 224MA 3.7 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 108885 pcs Datablad 1210-223J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne 1210-223J TR 500
DN10223JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 2.5MHz
selvinduktion 22µH Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvens - Selvresonans 20MHz Detaljeret beskrivelse 22µH Unshielded Inductor 224mA 3.7 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC-modstand (DCR) 3.7 Ohm Max Nuværende vurdering 224mA
Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1210-271H
1210-271H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 270NH 759MA 360 MOHM
På lager: 65022 pcs
Hent: 1210-271H.pdf
RFQ
1210-223F
1210-223F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 224MA 3.7 OHM SMD
På lager: 58713 pcs
Hent: 1210-223F.pdf
RFQ
1210-223K
1210-223K
Hent: 1210-223K.pdf
Hent: 1210-223H.pdf
Hent: 1210-271F.pdf
1210-271G
1210-271G
Hent: 1210-271G.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 2.2UH 431MA 1 OHM SMD
Hent: 1210-222K.pdf
1210-222J
1210-222J
Hent: 1210-222J.pdf
Hent: 1210-223G.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 27NH 743MA 220 MOHM