1210-270J
API DelevanAPI Delevan
1210-270J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210-270J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 27NH 743MA 220 MOHM
Dataark: 1210-270J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210-270J
Varenummer 1210-270J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 27NH 743MA 220 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 120961 pcs Datablad 1210-270J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne 1210-270J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 27nH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 1.15GHz
Detaljeret beskrivelse 27nH Unshielded Inductor 743mA 220 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 220 mOhm Max
Nuværende vurdering 743mA Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1210-271F
1210-271F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 270NH 759MA 360 MOHM
På lager: 44173 pcs
Hent: 1210-271F.pdf
RFQ
1210-271J
1210-271J
producenter: API Delevan
På lager: 111131 pcs
Hent: 1210-271J.pdf
RFQ
1210-270K
1210-270K
Beskrivelse: FIXED IND 27NH 743MA 220 MOHM
Hent: 1210-270K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 224MA 3.7 OHM SMD
Hent: 1210-223K.pdf
1210-223H
1210-223H
Hent: 1210-223H.pdf
1210-271G
1210-271G
Hent: 1210-271G.pdf
Hent: 1210-223J.pdf
Hent: 1210-223G.pdf
Hent: 1210-223F.pdf
Hent: 1210-271H.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 2.2UH 431MA 1 OHM SMD