1210-390J
API DelevanAPI Delevan
1210-390J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210-390J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 39NH 670MA 270 MOHM
Dataark: 1210-390J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210-390J
Varenummer 1210-390J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 39NH 670MA 270 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 124362 pcs Datablad 1210-390J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne 1210-390J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 39nH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 900MHz
Detaljeret beskrivelse 39nH Unshielded Inductor 670mA 270 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 270 mOhm Max
Nuværende vurdering 670mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1210-333K
1210-333K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 182MA 5.6 OHM SMD
På lager: 116413 pcs
Hent: 1210-333K.pdf
RFQ
1210-333J
1210-333J
producenter: API Delevan
På lager: 89728 pcs
Hent: 1210-333J.pdf
RFQ
1210-391G
1210-391G
Beskrivelse: FIXED IND 390NH 679MA 450 MOHM
Hent: 1210-391G.pdf
1210-391F
1210-391F
Hent: 1210-391F.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 39NH 670MA 270 MOHM
Hent: 1210-390K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 3.3UH 393MA 1.2 OHM
Hent: 1210-333G.pdf
1210-391H
1210-391H
Hent: 1210-391H.pdf
Hent: 1210-333F.pdf