1210-391H
API DelevanAPI Delevan
1210-391H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210-391H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 390NH 679MA 450 MOHM
Dataark: 1210-391H.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210-391H
Varenummer 1210-391H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 390NH 679MA 450 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 65113 pcs Datablad 1210-391H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne 1210-391H TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 390nH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 250MHz
Detaljeret beskrivelse 390nH Unshielded Inductor 679mA 450 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 450 mOhm Max
Nuværende vurdering 679mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1210-391K
1210-391K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 390NH 679MA 450 MOHM
På lager: 130037 pcs
Hent: 1210-391K.pdf
RFQ
1210-392H
1210-392H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.9UH 378MA 1.3 OHM
På lager: 77649 pcs
Hent: 1210-392H.pdf
RFQ
1210-391J
1210-391J
Hent: 1210-391J.pdf
1210-391G
1210-391G
Hent: 1210-391G.pdf
Hent: 1210-392G.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 182MA 5.6 OHM SMD
Hent: 1210-333K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 39NH 670MA 270 MOHM
1210-391F
1210-391F