1210-393J
API DelevanAPI Delevan
1210-393J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210-393J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 39UH 170MA 6.4 OHM SMD
Dataark: 1210-393J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210-393J
Varenummer 1210-393J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 39UH 170MA 6.4 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 89652 pcs Datablad 1210-393J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne 1210-393J TR 500
DN10393JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 2.5MHz
selvinduktion 39µH Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvens - Selvresonans 14MHz Detaljeret beskrivelse 39µH Unshielded Inductor 170mA 6.4 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC-modstand (DCR) 6.4 Ohm Max Nuværende vurdering 170mA