1210-470J
API DelevanAPI Delevan
1210-470J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210-470J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 47NH 636MA 300 MOHM
Dataark: 1210-470J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210-470J
Varenummer 1210-470J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 47NH 636MA 300 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 111160 pcs Datablad 1210-470J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne 1210-470J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 47nH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 800MHz
Detaljeret beskrivelse 47nH Unshielded Inductor 636mA 300 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 300 mOhm Max
Nuværende vurdering 636mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1210-470K
1210-470K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 47NH 636MA 300 MOHM
På lager: 110144 pcs
Hent: 1210-470K.pdf
RFQ
1210-471F
1210-471F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 470NH 644MA 500 MOHM
På lager: 34814 pcs
Hent: 1210-471F.pdf
RFQ
1210-3S-400
1210-3S-400
producenter: Bourns, Inc.
Beskrivelse: SPD AC 3W+G 277VAC
På lager: 283 pcs
Hent: 1210-3S-400.pdf
1210-471G
1210-471G
Hent: 1210-471G.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 170MA 6.4 OHM SMD
Hent: 1210-393K.pdf
1210-393J
1210-393J
Hent: 1210-393J.pdf