1210-471H
API DelevanAPI Delevan
1210-471H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210-471H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 470NH 644MA 500 MOHM
Dataark: 1210-471H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1210-471H
Varenummer 1210-471H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 470NH 644MA 500 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 66436 pcs Datablad 1210-471H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne 1210-471H TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 470nH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 220MHz
Detaljeret beskrivelse 470nH Unshielded Inductor 644mA 500 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 500 mOhm Max
Nuværende vurdering 644mA Nuværende - Mætning -