1210-473H
API DelevanAPI Delevan
1210-473H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210-473H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 47UH 163MA 7 OHM SMD
Dataark: 1210-473H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1210-473H
Varenummer 1210-473H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 47UH 163MA 7 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 88715 pcs Datablad 1210-473H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne 1210-473H TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 47µH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 13MHz
Detaljeret beskrivelse 47µH Unshielded Inductor 163mA 7 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 7 Ohm Max
Nuværende vurdering 163mA Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1210-4S-230
1210-4S-230
producenter: Bourns, Inc.
Beskrivelse: SPD AC 4W+G 230VAC
På lager: 189 pcs
Hent: 1210-4S-230.pdf
RFQ
1210-473F
1210-473F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 47UH 163MA 7 OHM SMD
På lager: 52981 pcs
Hent: 1210-473F.pdf
RFQ
1210-472G
1210-472G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 4.7UH 352MA 1.5 OHM
På lager: 70278 pcs
Hent: 1210-472G.pdf
1210-4S-120
1210-4S-120
producenter: Bourns, Inc.
Beskrivelse: SPD AC 4W+G 120VAC
På lager: 221 pcs
Hent: 1210-4S-120.pdf
1210-472H
1210-472H
Hent: 1210-472H.pdf
1210-473K
1210-473K