1210-473J
API DelevanAPI Delevan
1210-473J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210-473J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 47UH 163MA 7 OHM SMD
Dataark: 1210-473J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210-473J
Varenummer 1210-473J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 47UH 163MA 7 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 107188 pcs Datablad 1210-473J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne 1210-473J TR 500
DN10473JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 2.5MHz
selvinduktion 47µH Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvens - Selvresonans 13MHz Detaljeret beskrivelse 47µH Unshielded Inductor 163mA 7 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC-modstand (DCR) 7 Ohm Max Nuværende vurdering 163mA
Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1210-473G
1210-473G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 47UH 163MA 7 OHM SMD
På lager: 70730 pcs
Hent: 1210-473G.pdf
RFQ
1210-560K
1210-560K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 56NH 606MA 330 MOHM