1210R-222J
API DelevanAPI Delevan
1210R-222J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210R-222J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 431MA 1 OHM SMD
Dataark: 1210R-222J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210R-222J
Varenummer 1210R-222J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 431MA 1 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 43734 pcs Datablad 1210R-222J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne DN42050JCT Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 2.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 70MHz
Detaljeret beskrivelse 2.2µH Unshielded Inductor 431mA 1 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 1 Ohm Max
Nuværende vurdering 431mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1210R-222F
1210R-222F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 2.2UH 431MA 1 OHM SMD
På lager: 57185 pcs
Hent: 1210R-222F.pdf
RFQ
1210R-223F
1210R-223F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 224MA 3.7 OHM SMD
På lager: 49473 pcs
Hent: 1210R-223F.pdf
RFQ
1210R-223K
1210R-223K