1210R-223H
API DelevanAPI Delevan
1210R-223H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210R-223H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 22UH 224MA 3.7 OHM SMD
Dataark: 1210R-223H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1210R-223H
Varenummer 1210R-223H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 22UH 224MA 3.7 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 89645 pcs Datablad 1210R-223H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1210R-223H TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 22µH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 20MHz
Detaljeret beskrivelse 22µH Unshielded Inductor 224mA 3.7 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 3.7 Ohm Max
Nuværende vurdering 224mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1210R-222J
1210R-222J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 2.2UH 431MA 1 OHM SMD
På lager: 43734 pcs
Hent: 1210R-222J.pdf
RFQ
1210R-222K
1210R-222K
producenter: API Delevan