1210R-333H
API DelevanAPI Delevan
1210R-333H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210R-333H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 33UH 182MA 5.6 OHM SMD
Dataark: 1210R-333H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1210R-333H
Varenummer 1210R-333H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 33UH 182MA 5.6 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 90756 pcs Datablad 1210R-333H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1210R-333H TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 33µH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 15MHz
Detaljeret beskrivelse 33µH Unshielded Inductor 182mA 5.6 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 5.6 Ohm Max
Nuværende vurdering 182mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1210R-333J
1210R-333J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 182MA 5.6 OHM SMD
På lager: 123503 pcs
Hent: 1210R-333J.pdf
RFQ
1210R-391F
1210R-391F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 390NH 679MA 450 MOHM
På lager: 44003 pcs
Hent: 1210R-391F.pdf
RFQ
1210R-332K
1210R-332K
Beskrivelse: FIXED IND 3.3UH 393MA 1.2 OHM
Hent: 1210R-332K.pdf
1210R-333F
1210R-333F
Hent: 1210R-333F.pdf
1210R-390K
1210R-390K
Beskrivelse: FIXED IND 39NH 670MA 270 MOHM
Hent: 1210R-390K.pdf
1210R-332H
1210R-332H
Hent: 1210R-332H.pdf
1210R-332J
1210R-332J
Hent: 1210R-332J.pdf
1210R-333K
1210R-333K