1210R-333J
API DelevanAPI Delevan
1210R-333J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210R-333J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 33UH 182MA 5.6 OHM SMD
Dataark: 1210R-333J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
4000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210R-333J
Varenummer 1210R-333J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 33UH 182MA 5.6 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 123503 pcs Datablad 1210R-333J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne 1210R-333J TR 2000
1210R333J
DN42057JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 33µH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 15MHz
Detaljeret beskrivelse 33µH Unshielded Inductor 182mA 5.6 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 5.6 Ohm Max
Nuværende vurdering 182mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1210R-390J
1210R-390J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 39NH 670MA 270 MOHM
På lager: 109371 pcs
Hent: 1210R-390J.pdf
RFQ
1210R-390K
1210R-390K
producenter: API Delevan
På lager: 117289 pcs
Hent: 1210R-390K.pdf
RFQ
1210R-333G
1210R-333G
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 182MA 5.6 OHM SMD
Hent: 1210R-333G.pdf
1210R-333K
1210R-333K
Hent: 1210R-333K.pdf
1210R-333H
1210R-333H
Hent: 1210R-333H.pdf
1210R-332K
1210R-332K
Beskrivelse: FIXED IND 3.3UH 393MA 1.2 OHM