1210R-472J
API DelevanAPI Delevan
1210R-472J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210R-472J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 4.7UH 352MA 1.5 OHM
Dataark: 1210R-472J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210R-472J
Varenummer 1210R-472J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 4.7UH 352MA 1.5 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 109313 pcs Datablad 1210R-472J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne 1210R-472J TR 500
DN42063JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 4.7µH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 45MHz
Detaljeret beskrivelse 4.7µH Unshielded Inductor 352mA 1.5 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 1.5 Ohm Max
Nuværende vurdering 352mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1210R-471J
1210R-471J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 470NH 644MA 500 MOHM
På lager: 126514 pcs
Hent: 1210R-471J.pdf
RFQ
1210R-471H
1210R-471H
producenter: API Delevan
På lager: 85042 pcs
Hent: 1210R-471H.pdf
RFQ
1210R-472K
1210R-472K
Beskrivelse: FIXED IND 4.7UH 352MA 1.5 OHM
Hent: 1210R-472K.pdf
1210R-473J
1210R-473J
Beskrivelse: FIXED IND 47UH 163MA 7 OHM SMD
Hent: 1210R-473J.pdf
1210R-471K
1210R-471K