1210R-472G
API DelevanAPI Delevan
1210R-472G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210R-472G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 4.7UH 352MA 1.5 OHM
Dataark: 1210R-472G.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210R-472G
Varenummer 1210R-472G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 4.7UH 352MA 1.5 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 55093 pcs Datablad 1210R-472G.pdf
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1210R-472G TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 4.7µH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 45MHz
Detaljeret beskrivelse 4.7µH Unshielded Inductor 352mA 1.5 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 1.5 Ohm Max
Nuværende vurdering 352mA Nuværende - Mætning -