1210R-471G
API DelevanAPI Delevan
1210R-471G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210R-471G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 470NH 644MA 500 MOHM
Dataark: 1210R-471G.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1210R-471G
Varenummer 1210R-471G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 470NH 644MA 500 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 50949 pcs Datablad 1210R-471G.pdf
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1210R-471G TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 470nH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 220MHz
Detaljeret beskrivelse 470nH Unshielded Inductor 644mA 500 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 500 mOhm Max
Nuværende vurdering 644mA Nuværende - Mætning -