1210R-470J
API DelevanAPI Delevan
1210R-470J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210R-470J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 47NH 636MA 300 MOHM
Dataark: 1210R-470J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210R-470J
Varenummer 1210R-470J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 47NH 636MA 300 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 134472 pcs Datablad 1210R-470J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1210R-470J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 47nH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 800MHz
Detaljeret beskrivelse 47nH Unshielded Inductor 636mA 300 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 300 mOhm Max
Nuværende vurdering 636mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1210R-392K
1210R-392K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.9UH 378MA 1.3 OHM
På lager: 112792 pcs
Hent: 1210R-392K.pdf
RFQ
1210R-470K
1210R-470K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 47NH 636MA 300 MOHM
På lager: 60691 pcs
Hent: 1210R-470K.pdf
RFQ
1210R-393H
1210R-393H
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 170MA 6.4 OHM SMD
Hent: 1210R-393H.pdf
1210R-393J
1210R-393J
Hent: 1210R-393J.pdf
1210R-393K
1210R-393K
Hent: 1210R-393K.pdf
1210R-471H
1210R-471H
Beskrivelse: FIXED IND 470NH 644MA 500 MOHM
Hent: 1210R-471H.pdf
1210R-471J
1210R-471J
Hent: 1210R-471J.pdf
1210R-471K
1210R-471K