1210R-393G
API DelevanAPI Delevan
1210R-393G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210R-393G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 39UH 170MA 6.4 OHM SMD
Dataark: 1210R-393G.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210R-393G
Varenummer 1210R-393G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 39UH 170MA 6.4 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 64926 pcs Datablad 1210R-393G.pdf
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1210R-393G TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 39µH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 14MHz
Detaljeret beskrivelse 39µH Unshielded Inductor 170mA 6.4 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 6.4 Ohm Max
Nuværende vurdering 170mA Nuværende - Mætning -