1210R-393J
API DelevanAPI Delevan
1210R-393J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210R-393J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 39UH 170MA 6.4 OHM SMD
Dataark: 1210R-393J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210R-393J
Varenummer 1210R-393J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 39UH 170MA 6.4 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 107075 pcs Datablad 1210R-393J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne 1210R-393J TR 500
1210R393J
DN42060JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 39µH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 14MHz
Detaljeret beskrivelse 39µH Unshielded Inductor 170mA 6.4 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 6.4 Ohm Max
Nuværende vurdering 170mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1210R-470J
1210R-470J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 47NH 636MA 300 MOHM
På lager: 134472 pcs
Hent: 1210R-470J.pdf
RFQ
1210R-470K
1210R-470K
producenter: API Delevan
På lager: 60691 pcs
Hent: 1210R-470K.pdf
RFQ
1210R-393H
1210R-393H
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 170MA 6.4 OHM SMD
Hent: 1210R-393H.pdf
1210R-393K
1210R-393K