1210R-393H
API DelevanAPI Delevan
1210R-393H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210R-393H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 39UH 170MA 6.4 OHM SMD
Dataark: 1210R-393H.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210R-393H
Varenummer 1210R-393H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 39UH 170MA 6.4 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 73431 pcs Datablad 1210R-393H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1210R-393H TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 39µH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 14MHz
Detaljeret beskrivelse 39µH Unshielded Inductor 170mA 6.4 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 6.4 Ohm Max
Nuværende vurdering 170mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1210R-471F
1210R-471F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 470NH 644MA 500 MOHM
På lager: 33507 pcs
Hent: 1210R-471F.pdf
RFQ
1210R-393K
1210R-393K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 170MA 6.4 OHM SMD
På lager: 138996 pcs
Hent: 1210R-393K.pdf
RFQ
1210R-392K
1210R-392K
Beskrivelse: FIXED IND 3.9UH 378MA 1.3 OHM
Hent: 1210R-392K.pdf
1210R-471G
1210R-471G
Hent: 1210R-471G.pdf
1210R-392J
1210R-392J
Hent: 1210R-392J.pdf
1210R-470K
1210R-470K
Beskrivelse: FIXED IND 47NH 636MA 300 MOHM