1210R-392H
API DelevanAPI Delevan
1210R-392H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210R-392H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.9UH 378MA 1.3 OHM
Dataark: 1210R-392H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1210R-392H
Varenummer 1210R-392H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 3.9UH 378MA 1.3 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 71882 pcs Datablad 1210R-392H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1210R-392H TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 3.9µH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 50MHz
Detaljeret beskrivelse 3.9µH Unshielded Inductor 378mA 1.3 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 1.3 Ohm Max
Nuværende vurdering 378mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1210R-391K
1210R-391K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 390NH 679MA 450 MOHM
På lager: 109714 pcs
Hent: 1210R-391K.pdf
RFQ
1210R-391H
1210R-391H
producenter: API Delevan
På lager: 80758 pcs
Hent: 1210R-391H.pdf
RFQ
1210R-392K
1210R-392K
Beskrivelse: FIXED IND 3.9UH 378MA 1.3 OHM