1210R-560J
API DelevanAPI Delevan
1210R-560J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210R-560J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 56NH 606MA 330 MOHM
Dataark: 1210R-560J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1210R-560J
Varenummer 1210R-560J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 56NH 606MA 330 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 117552 pcs Datablad 1210R-560J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1210R-560J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 56nH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 750MHz
Detaljeret beskrivelse 56nH Unshielded Inductor 606mA 330 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 330 mOhm Max
Nuværende vurdering 606mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1210R-561H
1210R-561H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 560NH 614MA 550 MOHM
På lager: 75934 pcs
Hent: 1210R-561H.pdf
RFQ
1210R-560K
1210R-560K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 56NH 606MA 330 MOHM
På lager: 129705 pcs
Hent: 1210R-560K.pdf
RFQ
1210R-561K
1210R-561K