1210R-561J
API DelevanAPI Delevan
1210R-561J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210R-561J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 560NH 614MA 550 MOHM
Dataark: 1210R-561J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1210R-561J
Varenummer 1210R-561J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 560NH 614MA 550 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 104654 pcs Datablad 1210R-561J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1210R-561J TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 560nH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 180MHz
Detaljeret beskrivelse 560nH Unshielded Inductor 614mA 550 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 550 mOhm Max
Nuværende vurdering 614mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1210R-560J
1210R-560J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 56NH 606MA 330 MOHM
På lager: 117552 pcs
Hent: 1210R-560J.pdf
RFQ
1210R-561K
1210R-561K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 560NH 614MA 550 MOHM