1210R-562J
API DelevanAPI Delevan
1210R-562J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210R-562J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 5.6UH 341MA 1.6 OHM
Dataark: 1210R-562J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1210R-562J
Varenummer 1210R-562J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 5.6UH 341MA 1.6 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 44042 pcs Datablad 1210R-562J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1210 Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde 1210 (3225 Metric)
Andre navne DN42066JCT Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 5.6µH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 42MHz
Detaljeret beskrivelse 5.6µH Unshielded Inductor 341mA 1.6 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC-modstand (DCR) 1.6 Ohm Max
Nuværende vurdering 341mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1210R-561K
1210R-561K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 560NH 614MA 550 MOHM
På lager: 125147 pcs
Hent: 1210R-561K.pdf
RFQ
1210R-563K
1210R-563K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 56UH 152MA 8 OHM SMD