1210R-822H
API DelevanAPI Delevan
1210R-822H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210R-822H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 8.2UH 305MA 2 OHM SMD
Dataark: 1210R-822H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1210R-822H
Varenummer 1210R-822H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 8.2UH 305MA 2 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 89474 pcs Datablad 1210R-822H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1210R-822H TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 8.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 35MHz
Detaljeret beskrivelse 8.2µH Unshielded Inductor 305mA 2 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 2 Ohm Max
Nuværende vurdering 305mA Nuværende - Mætning -