1210R-823F
API DelevanAPI Delevan
1210R-823F Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1210R-823F
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 82UH 136MA 10 OHM SMD
Dataark: 1210R-823F.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1210R-823F
Varenummer 1210R-823F Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 82UH 136MA 10 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 46035 pcs Datablad 1210R-823F.pdf
Type - Tolerance ±1%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1210R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1210R-823F TR 2000 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 82µH
Højde - Siddende (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvens - Selvresonans 9MHz
Detaljeret beskrivelse 82µH Unshielded Inductor 136mA 10 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 10 Ohm Max
Nuværende vurdering 136mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1210R-822F
1210R-822F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 305MA 2 OHM SMD
På lager: 56190 pcs
Hent: 1210R-822F.pdf
RFQ
1210R-823K
1210R-823K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 136MA 10 OHM SMD
På lager: 112254 pcs
Hent: 1210R-823K.pdf
RFQ
1210R-823G
1210R-823G
Hent: 1210R-823G.pdf
1210R-822G
1210R-822G
Hent: 1210R-822G.pdf
1210R-822K
1210R-822K