1325-122J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1325-122J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.2UH 268MA 800 MOHM
Dataark: 1325-122J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1325-122J
Varenummer 1325-122J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.2UH 268MA 800 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 19786 pcs Datablad 1325-122J.pdf
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
Afskærmning Shielded Serie 1325
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1325-122J TR 1000 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 1.2µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 117MHz
Detaljeret beskrivelse 1.2µH Shielded Molded Inductor 268mA 800 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 800 mOhm Max
Nuværende vurdering 268mA Nuværende - Mætning 268mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1325-104J
1325-104J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 61MA 15.5 OHM TH
På lager: 23750 pcs
Hent: 1325-104J.pdf
RFQ
1325-103K
1325-103K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 10UH 128MA 3.5 OHM TH
På lager: 21530 pcs
Hent: 1325-103K.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 120UH 100MA 5.8 OHM TH
Hent: 1325-124K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 150NH 665MA 130 MOHM
Hent: 1325-151J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 12UH 141MA 2.9 OHM TH
Beskrivelse: FIXED IND 120NH 720MA 110 MOHM
Beskrivelse: FIXED IND 1.2UH 268MA 800 MOHM