1325-123J
Produkt oversigt
Varenummer: 1325-123J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 12UH 141MA 2.9 OHM TH
Dataark: 1325-123J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1325-123J
Varenummer 1325-123J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 12UH 141MA 2.9 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 23918 pcs Datablad 1325-123J.pdf
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
Afskærmning Shielded Serie 1325
Vurderinger - Q @ Freq 42 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1325-123J TR 1000 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 12µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 42MHz
Detaljeret beskrivelse 12µH Shielded Molded Inductor 141mA 2.9 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 2.9 Ohm Max
Nuværende vurdering 141mA Nuværende - Mætning 141mA
Relaterede produkter
1325-151K
1325-151K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 150NH 665MA 130 MOHM
På lager: 25546 pcs
Hent: 1325-151K.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 12UH 141MA 2.9 OHM TH