1325-184J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1325-184J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 180UH 75MA 9.4 OHM TH
Dataark: 1325-184J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1325-184J
Varenummer 1325-184J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 180UH 75MA 9.4 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 20405 pcs Datablad 1325-184J.pdf
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
Afskærmning Shielded Serie 1325
Vurderinger - Q @ Freq 35 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1325-184J TR 1000 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 180µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 9.3MHz
Detaljeret beskrivelse 180µH Shielded Molded Inductor 75mA 9.4 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 9.4 Ohm Max
Nuværende vurdering 75mA Nuværende - Mætning 53mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1325-184K
1325-184K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 180UH 75MA 9.4 OHM TH
På lager: 22008 pcs
Hent: 1325-184K.pdf
RFQ
1325-181J
1325-181J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 180NH 640MA 140 MOHM
På lager: 20499 pcs
Hent: 1325-181J.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 2.2UH 219MA 1.2 OHM TH
Hent: 1325-222K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 18UH 112MA 4.6 OHM TH
Beskrivelse: FIXED IND 220NH 600MA 160 MOHM
Hent: 1325-183J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 1.8UH 239MA 1 OHM TH
1325-2
producenter: Pomona Electronics
Beskrivelse: PLUG BANA SOLDRLSS NCKL RED
Hent: 1325-2.pdf