1325-222J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1325-222J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.2UH 219MA 1.2 OHM TH
Dataark: 1325-222J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1325-222J
Varenummer 1325-222J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 2.2UH 219MA 1.2 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 20982 pcs Datablad 1325-222J.pdf
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
Afskærmning Shielded Serie 1325
Vurderinger - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1325-222J TR 1000 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 2.2µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 86MHz
Detaljeret beskrivelse 2.2µH Shielded Molded Inductor 219mA 1.2 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 1.2 Ohm Max
Nuværende vurdering 219mA Nuværende - Mætning 219mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1325-224K
1325-224K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 220UH 70MA 11 OHM TH
På lager: 25586 pcs
Hent: 1325-224K.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 18UH 112MA 4.6 OHM TH
På lager: 25995 pcs
Hent: 1325-183K.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 220NH 600MA 160 MOHM
1325-271J
1325-271J
Beskrivelse: FIXED IND 270NH 565MA 180 MOHM
Hent: 1325-271J.pdf
Hent: 1325-224J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 180UH 75MA 9.4 OHM TH
Beskrivelse: FIXED IND 2.2UH 219MA 1.2 OHM TH
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 112MA 4.6 OHM TH