1325-224J
Produkt oversigt
Varenummer: 1325-224J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 220UH 70MA 11 OHM TH
Dataark: 1325-224J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1325-224J
Varenummer 1325-224J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 220UH 70MA 11 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 21353 pcs Datablad 1325-224J.pdf
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
Afskærmning Shielded Serie 1325
Vurderinger - Q @ Freq 38 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1325-224J TR 1000 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 220µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 9MHz
Detaljeret beskrivelse 220µH Shielded Molded Inductor 70mA 11 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 11 Ohm Max
Nuværende vurdering 70mA Nuværende - Mætning 47mA
Relaterede produkter
1325-272J
1325-272J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 2.7UH 210MA 1.3 OHM TH
På lager: 23011 pcs
Hent: 1325-272J.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 2.2UH 219MA 1.2 OHM TH
På lager: 20982 pcs
Hent: 1325-222J.pdf
RFQ
1325-222K
1325-222K
Hent: 1325-222K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 220UH 70MA 11 OHM TH
Hent: 1325-224K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 112MA 4.6 OHM TH
Beskrivelse: FIXED IND 270NH 565MA 180 MOHM
Beskrivelse: FIXED IND 27UH 105MA 5.2 OHM TH
Beskrivelse: FIXED IND 220NH 600MA 160 MOHM