1325-223J
Produkt oversigt
Varenummer: 1325-223J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 22UH 112MA 4.6 OHM TH
Dataark: 1325-223J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1325-223J
Varenummer 1325-223J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 22UH 112MA 4.6 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 20021 pcs Datablad 1325-223J.pdf
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
Afskærmning Shielded Serie 1325
Vurderinger - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1325-223J TR 1000 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 22µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 26MHz
Detaljeret beskrivelse 22µH Shielded Molded Inductor 112mA 4.6 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 4.6 Ohm Max
Nuværende vurdering 112mA Nuværende - Mætning 112mA
Relaterede produkter
1325-221J
1325-221J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 220NH 600MA 160 MOHM
På lager: 18769 pcs
Hent: 1325-221J.pdf
RFQ
1325-221K
1325-221K
producenter: API Delevan
På lager: 23138 pcs
Hent: 1325-221K.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 2.7UH 210MA 1.3 OHM TH
Hent: 1325-272J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 2.2UH 219MA 1.2 OHM TH
Beskrivelse: FIXED IND 220UH 70MA 11 OHM TH
Hent: 1325-224K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 270NH 565MA 180 MOHM
1325-2
producenter: Pomona Electronics
Beskrivelse: PLUG BANA SOLDRLSS NCKL RED
Hent: 1325-2.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 180UH 75MA 9.4 OHM TH
Beskrivelse: FIXED IND 22UH 112MA 4.6 OHM TH