1325-272J
Produkt oversigt
Varenummer: 1325-272J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 2.7UH 210MA 1.3 OHM TH
Dataark: 1325-272J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1325-272J
Varenummer 1325-272J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 2.7UH 210MA 1.3 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 23011 pcs Datablad 1325-272J.pdf
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
Afskærmning Shielded Serie 1325
Vurderinger - Q @ Freq 48 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1325-272J TR 1000 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 2.7µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 81MHz
Detaljeret beskrivelse 2.7µH Shielded Molded Inductor 210mA 1.3 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 1.3 Ohm Max
Nuværende vurdering 210mA Nuværende - Mætning 210mA
Relaterede produkter
1325-3
producenter: Pomona Electronics
Beskrivelse: BANANA PLUG DIY ORANGE
På lager: 43614 pcs
Hent: 1325-3.pdf
RFQ
1325-274K
1325-274K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 270UH 68MA 12 OHM TH