1325-392J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1325-392J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.9UH 189MA 1.6 OHM TH
Dataark: 1325-392J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1325-392J
Varenummer 1325-392J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 3.9UH 189MA 1.6 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 21473 pcs Datablad 1325-392J.pdf
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
Afskærmning Shielded Serie 1325
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1325-392J TR 1000 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 3.9µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 68MHz
Detaljeret beskrivelse 3.9µH Shielded Molded Inductor 189mA 1.6 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 1.6 Ohm Max
Nuværende vurdering 189mA Nuværende - Mætning 189mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1325-391J
1325-391J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 390NH 510MA 220 MOHM
På lager: 18733 pcs
Hent: 1325-391J.pdf
RFQ
1325-394K
1325-394K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 390UH 52MA 21 OHM TH
På lager: 28694 pcs
Hent: 1325-394K.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 330UH 60MA 16 OHM TH
Hent: 1325-334J.pdf
1325-4
producenter: Pomona Electronics
Beskrivelse: BANANA PLUG DIY YELLOW
Hent: 1325-4.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 93MA 6.6 OHM TH
Hent: 1325-391K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 98MA 6 OHM TH
Beskrivelse: FIXED IND 3.9UH 189MA 1.6 OHM TH