1325-393J
Produkt oversigt
Varenummer: 1325-393J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 39UH 93MA 6.6 OHM TH
Dataark: 1325-393J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1325-393J
Varenummer 1325-393J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 39UH 93MA 6.6 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 22612 pcs Datablad 1325-393J.pdf
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
Afskærmning Shielded Serie 1325
Vurderinger - Q @ Freq 47 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1325-393J TR 1000 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 39µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 20MHz
Detaljeret beskrivelse 39µH Shielded Molded Inductor 93mA 6.6 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 6.6 Ohm Max
Nuværende vurdering 93mA Nuværende - Mætning 93mA
Relaterede produkter
1325-394K
1325-394K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 390UH 52MA 21 OHM TH