1325-471J
Produkt oversigt
Varenummer: 1325-471J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 470NH 500MA 230 MOHM
Dataark: 1325-471J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1325-471J
Varenummer 1325-471J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 470NH 500MA 230 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 22790 pcs Datablad 1325-471J.pdf
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
Afskærmning Shielded Serie 1325
Vurderinger - Q @ Freq 42 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1325-471J TR 1000 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 470nH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 198MHz
Detaljeret beskrivelse 470nH Shielded Molded Inductor 500mA 230 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 230 mOhm Max
Nuværende vurdering 500mA Nuværende - Mætning 500mA
Relaterede produkter
1325-393J
1325-393J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 93MA 6.6 OHM TH
På lager: 22612 pcs
Hent: 1325-393J.pdf
RFQ
1325-394K
1325-394K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 390UH 52MA 21 OHM TH
På lager: 28694 pcs
Hent: 1325-394K.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 470UH 48MA 24 OHM TH
Hent: 1325-474J.pdf
Hent: 1325-393K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 47UH 79MA 9.2 OHM TH
Beskrivelse: FIXED IND 470NH 500MA 230 MOHM
Beskrivelse: FIXED IND 4.7UH 178MA 1.8 OHM TH