1325-473J
Produkt oversigt
Varenummer: 1325-473J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 47UH 79MA 9.2 OHM TH
Dataark: 1325-473J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1325-473J
Varenummer 1325-473J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 47UH 79MA 9.2 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 20932 pcs Datablad 1325-473J.pdf
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
Afskærmning Shielded Serie 1325
Vurderinger - Q @ Freq 48 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1325-473J TR 1000 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 47µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 19MHz
Detaljeret beskrivelse 47µH Shielded Molded Inductor 79mA 9.2 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 9.2 Ohm Max
Nuværende vurdering 79mA Nuværende - Mætning 79mA
Relaterede produkter
1325-471K
1325-471K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 470NH 500MA 230 MOHM
På lager: 27253 pcs
Hent: 1325-471K.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 560NH 470MA 260 MOHM
På lager: 24351 pcs
Hent: 1325-561K.pdf
RFQ
1325-471J
1325-471J
Hent: 1325-471J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 470UH 48MA 24 OHM TH
Hent: 1325-474J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 47UH 79MA 9.2 OHM TH
Beskrivelse: FIXED IND 4.7UH 178MA 1.8 OHM TH
1325-5
producenter: Pomona Electronics
Beskrivelse: BANANA PLUG DIY GREEN
Hent: 1325-5.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 390UH 52MA 21 OHM TH