1325-822J
Produkt oversigt
Varenummer: 1325-822J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 8.2UH 134MA 3.2 OHM TH
Dataark: 1325-822J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1325-822J
Varenummer 1325-822J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 8.2UH 134MA 3.2 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 17996 pcs Datablad 1325-822J.pdf
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
Afskærmning Shielded Serie 1325
Vurderinger - Q @ Freq 55 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 1325-822J TR 1000 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 8.2µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 47MHz
Detaljeret beskrivelse 8.2µH Shielded Molded Inductor 134mA 3.2 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 3.2 Ohm Max
Nuværende vurdering 134mA Nuværende - Mætning 134mA
Relaterede produkter
producenter: 3M
Beskrivelse: 3M MAXIM PROTECTIVE EYEW 1=1PC
På lager: 8803 pcs
Hent: 13250-00000-20.pdf
RFQ
1325-683J
1325-683J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 68UH 74MA 10.5 OHM TH
På lager: 23228 pcs
Hent: 1325-683J.pdf
RFQ
1325-823K
1325-823K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 69MA 12 OHM TH
Hent: 1325-823K.pdf
Hent: 1325-823J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 820NH 435MA 300 MOHM
Hent: 1325-821K.pdf
1325-8
producenter: Pomona Electronics
Beskrivelse: BANANA PLUG DIY GRAY
Hent: 1325-8.pdf
1325-7
Beskrivelse: BANANA PLUG DIY VIOLET
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 134MA 3.2 OHM TH